Gazetka szkolna ukazuje się od grudnia 2010 roku. Pierwszy numer gazetki był poświęcony Świętom Bożego Narodzenia. W tym numerze znalazły się artykuły dotyczące bożonarodzeniowych symboli i świątecznych zwyczajów.

Z czasem gazetka zaczęła się rozwijać. Pojawiały się artykuły o aktualnych wydarzeniach szkolnych: wystawach, apelach, akademiach i konkursach.

Dzisiaj uczniowie naszego gimnazjum mogą czytać artykuły z różnych kategorii lub napisać do gazetki o nurtujących ich problemach. Redakcja Gimka przeprowadza wywiady z zarówno z nowymi jak i od lat pracującymi nauczycielami. W gazetce można przeczytać o panujących trendach w modzie, dowiedzieć się, jakie są nowości kinowe, oraz jak samodzielnie przygotować ciekawą potrawę. Każdy uczeń może znaleźć coś dla siebie. Dla tych, co lubią pogłówkować są krzyżówki, dla preferujących kawały jest humor szkolny. W gazetce pojawiają się również wiersze i opowiadania uczniów nienależących do składu redakcyjnego.

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich numerów szkolnego "GIMKA"

Godziny pracy psychologa szkolnego p. Alicji Wojtunik

• Ewa Warabida