Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gazetka szkolna ukazuje się od grudnia 2010 roku. Pierwszy numer gazetki był poświęcony Świętom Bożego Narodzenia. W tym numerze znalazły się artykuły dotyczące bożonarodzeniowych symboli i świątecznych zwyczajów.

Z czasem gazetka zaczęła się rozwijać. Pojawiały się artykuły o aktualnych wydarzeniach szkolnych: wystawach, apelach, akademiach i konkursach.

Dzisiaj uczniowie naszego gimnazjum mogą czytać artykuły z różnych kategorii lub napisać do gazetki o nurtujących ich problemach. Redakcja Gimka przeprowadza wywiady z zarówno z nowymi jak i od lat pracującymi nauczycielami. W gazetce można przeczytać o panujących trendach w modzie, dowiedzieć się, jakie są nowości kinowe, oraz jak samodzielnie przygotować ciekawą potrawę. Każdy uczeń może znaleźć coś dla siebie. Dla tych, co lubią pogłówkować są krzyżówki, dla preferujących kawały jest humor szkolny. W gazetce pojawiają się również wiersze i opowiadania uczniów nienależących do składu redakcyjnego.

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich numerów szkolnego "GIMKA"

 

Godziny pracy psychologa szkolnego p. Alicji Wojtunik

Poniedziałek 

Wtorek 

Środa 

Czwartek 

Piątek

Dyrektor

 • Ewa Warabida

Nauczyciele Gimnazjum im. C. K. Norwida


Język polski


 • Popis Renata
 • Żórawska Wioletta
 • Godlewska Marlena


Język angielski


 • Maszenda Renata


Język niemiecki

 • Reszczyńska Żaneta


Historia, WOS, WDŻ

 • Radecki Jacek
 • Jakubowska Renata


Matematyka


 • Dzięcioł Katarzyna
 • Sawicka Bogumiła
 • Szczepańska Elżbieta


Fizyka

 • Urbańska Iwona


Biologia, chemia

 • Banachowicz Sławomira
 • Wiśniewska Małgorzata


Geografia

 • Żołnowska Beata


Informatyka

 • Niedbała Mariusz
 • Cichaczewska Monika


Wychowanie fizyczne

 • Krzeszewska Bogumiła
 • Kujawski Bogdan


Technika

 • Szwech Jan


Religia

 • Ks. Kamil Kozakowski

Zajęcia Artystyczne

 • Miszewski Jarosław
 • Wojtunik Alicja


Plastyka

 • Wojtunik Alicja

Edukacja dla Bezpieczeństwa

 • Cichaczewska Monika


Biblioteka

 • Ewa Warabida

Pedagog

 • Wojtunik Alicja


Świetlica

 • Aniela Portalska
 • Jarosław Miszewski
 • Popis Renata
 • Dzięcioł Katarzyna

Zespół muzyczny, chór

 

 • Miszewski Jarosław