Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

25 czerwca 2015 r. o godzinie 12.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum im. Cypriana Kamila Norwida z żalem rozstaliśmy się z kolejnymi absolwentami naszego gimnazjum.

Uczniowie klas III uroczystość pożegnania z naszym gimnazjum rozpoczęli Polonezem i przekazaniem sztandaru uczniom klas drugich. Na uroczystość przybyli rodzice absolwentów, przedstawiciele władz samorządowych oraz  instytucji , które na co dzień współpracują ze szkołą.

 

          Absolwenci szkoły odebrali świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe i działalność w organizacjach uczniowskich. Te niezapomniane chwile uświetniły przemówienia Dyrektora Gimnazjum Mariusza Niedbały oraz wójta Gminy Bielsk Józefa Jerzego Rozkosz. Młodzież pożegnała się ze szkołą wzruszającymi przemówieniami i inspirującą do głębszej refleksji poetycko - muzyczną częścią artystyczną, której mottem były słowa”. ,, Życie jest (nieustającą) podróżą, Staraj się o to, byś dopłynął do celu". Uroczystości towarzyszyła prezentacja multimedialna oraz krótkie filmy obrazujące poszczególne klasy. 

Byli trzecioklasiści ostatnie minuty w szkole spędzili w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami. Mieli okazję podzielić się wspomnieniami, wrażeniami, obejrzeć nawzajem swoje świadectwa i nagrody. 

Na tym zakończyła się przygoda trzecioklasistów z Gimnazjum im. Cypriana Kamila Norwida w Bielsku. Ale jak powiedział ks. Jan Twardowski: „Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna.” Na naszych absolwentów czekają nowe wyzwania, nowe drogi i szeroki świat. Wychowawcy klas trzecich: p. E. Szczepańska, p. S. Banachowicz, p. B. Krzeszewska, p. B. Żołnowska  dziękują Wszystkim absolwentom za te trzy lata trudów i wyzwań podejmowanych w naszym gimnazjum i życzymy sukcesów na kolejnych etapach edukacyjnych.