Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Po raz kolejny młodzież naszego gimnazjum wzięła udział w projekcie edukacyjnym
 ,, Młodzi głosują ‘’- wybory parlamentarne 2015. W szkole powołana została grupa projektowa w składzie: Emila Kowalska, Milena Wierzchowska, Patryk Jankowski, Krzysztof Kamiński. Uczniowie w ramach projektu zorganizowali lekcje na temat kompetencji parlamentu oraz zasad wyborów. Kolejnym etapem projektu było przeprowadzenie symulacji wyborów. Lokalem wyborczym została

biblioteka szkolna, gdzie uczniowie oddali swój głos pod nadzorem komisji wyborczej. Koordynatorem projektu edukacyjnego był nauczyciel wiedzy o społeczeństwie – Jacek Radecki.