Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Gimnazjum im. C. K. Norwida po raz kolejny wzięło udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy. W ramach Szlachetnej Paczki docieramy z pomocą do rodzin najbardziej potrzebujących, w szczególności do rodzin wielodzietnych, oraz do osób starszych i samotnych.

 W ramach akcji Samorząd Uczniowski zbierał pieniądze wśród nauczycieli, natomiast uczniowie przynosili artykuły spożywcze, środki czystości i artykuły papiernicze dla wybranej przez szkolnego koordynatora rodziny. Artykuły przyniesione przez uczniów, oraz te zakupione przez nauczycieli zostały spakowane, opisane i przekazane do punktu zbiorczego w Płocku. W rezultacie nasza szkoła otrzymała list gratulacyjny za udzieloną pomoc.

 

Żaneta Reszczyńska