Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 28 września 2016 roku w Gimnazjum im C. K. Norwida w Bielsku, odbyła się lekcja otwarta z informatyki pt: „Autor poprawnie sformatowany”. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście pani Sołtys Karolina Tawczyńska, członkowie Rady Sołeckiej Zdzisław Bereszczyński, Lech Kozłowski i Janusz Kisielewski oraz pani Dyrektor Ewa Warabida. Podczas lekcji uczniowie przypomnieli sobie zasady tworzenia i formatowania tekstów, które stosowali w ćwiczeniach praktycznych. Gimnazjaliści pracowali z osobami zaproszonymi w parach pod opieką nauczyciela informatyki p. Mariusz Niedbały. Zrealizowane zajęcia były doskonałą okazją do podziękowania za przekazane środki finansowe z funduszu sołeckiego na zakup nowszych 13 zestawów komputerowych. Pani Dyrektor Ewa Warabida w ramach podziękowania przekazała zaproszonym gościom statuetki ufundowane przez Radę Rodziców Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku. 

 

Uczestnicy lekcji - pan Lech Koz-owski z Kacprem Kotarskim oraz pan Zdzisław Bereszczyński z Przemys-awem Szatkowskim

Rada Sołecka po wręczeniu statuetek z podziękowaniem

Uczestnicy lekcji