Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 7 października 2016r. odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Podgórzu. Dziewczęta miały do pokonania 10x800 metrów, a chłopcy 10x1000 metrów. Z naszej szkoły pojechało 20 osób (10 dziewcząt i 10 chłopców). Uczniowie z naszego gimnazjum konkurowali z dziesięcioma zespołami reprezentującymi gimnazja z powiatu płockiego. Cztery pierwsze miejsca zakwalifikowały się do zawodów międzypowiatowych. Z naszej szkoły chłopcy zajęli 3. Miejsce, zaś dziewczęta 4. Miejsce. Naszą szkołę reprezentowali:

Chłopcy:                          

Jankowski Patryk IIID

Kępczyński Bartek IIIA

Folgier Mateusz IIB

Góźdź Bartek IIIB

Kwaśniewski Paweł IIA

Bereszczyński Adam IIID

Pydyn Sebastian IIA

Dymek Seweryn IA

Karpiński Sebastian IIIB

Kwiatos Jakub IID

 

Dziewczęta:

Kostrzewa Kinga IIA

Jasińska Asia IC

Matczak Kinga IA

Brzeska Karolina IC

Racka Julia IA

Jaroszewska Karolina IIA

Wrońska Ola IA

Dumowska Alicja IIIB

Rychlik Oliwia IIIA

Adamska Magda IIIA

 

Następne zawody odbyły się w dniu 11.10.2016r. również w Podgórzu. Były to Międzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. W tej rywalizacji dziewczęta również miały do pokonania 10x800 metrów, a chłopcy 10x1000 metrów. Udział brały drużyny z powiatów: płockiego grodzkiego, płockiego ziemskiego, sierpeckiego i gostynińskiego. W zawodach rywalizowało 10 drużyn chłopców i 10 drużyn dziewcząt. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły 8. Miejsce, zaś chłopcy 3. Miejsce. W tych zawodach naszą szkołę reprezentowali: 

 

Chłopcy:                          

Jankowski Patryk IIID

Kępczyński Bartek IIIA

Folgier Mateusz IIB

Góźdź Bartek IIIB

Kwaśniewski Paweł IIA 

Bereszczyński Adam IIID

Pydyn Sebastian IIA

Dymek Seweryn IA

Karpiński Sebastian IIIB

Głowala Kacper IIID 

 

Dziewczęta:

Kostrzewa Kinga IIA

Jasińska Asia IC

Matczak Kinga IA

Wiączek Wiktoria IIC

Racka Julia IA

Jaroszewska Karolina IIA

Wrońska Ola IA

Dumowska Alicja IIIB

Rychlik Oliwia IIIA

Adamska Magda IIIA