Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 W dniu 25 października 2016r. w godzinach od 9:30 do 13:00 Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zorganizował przy współpracy z Gimnazjum im. C. K. Norwida imprezę w ramach kompanii społecznej „”. Udział w imprezie wzięli  uczniowie z klas IV-VI Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Bielsku oraz  I-II Gimnazjum, łącznie 324 uczniów.
Uczestnicy wzięli udział w trzech panelach promujących bezpieczeństwo. Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Płocku przeprowadzili naukę jazdy po torze rowerowym, funkcjonariusze z komendy Policji w Płocku omówili tematykę zawartą w filmie „…tak, chcę żyć bezpieczny”, natomiast strażacy z KM Państwowej Straży Pożarnej w Płocku omówili zasady udzielania pierwszej pomocy na fantomach do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Wszyscy uczestnicy otrzymali zestawy zawierające elementy odblaskowe oraz paczkę żywnościową.

Opracowanie: Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku