Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informujemy, że po raz kolejny uczestniczymy w ogólnopolskich obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. W bieżącym roku hasłem przewodnim jest:  "Razem zmieniamy Internet na lepsze". Uczniowie naszej szkoły wezmą udział w lekcjach profilaktycznych, których celem będzie wzmocnienie pozytywnych zachowań w sieci. W szczególności zajmiemy się kształtowaniem wizerunku oraz szanowaniem własności intelektualnej. W tegorocznych obchodach skierujemy się również do rodziców, którym zostaną przekazane odpowiednie materiały edukacyjne.

Opiekunem akcji jest nauczyciel informatyki; Mariusz Niedbała.