Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Na podstawie wyniku referendum, w dniu 31 marca 2017roku nauczyciele oraz pracownicy niepedagogiczni Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku przystąpią do ogólnopolskiego strajku nauczycieli. W tym dniu przyjdą do szkoły, ale wstrzymują się od pracy. Zwracam się z prośbą do Rodziców, aby pozostawili dzieci w domu, o ile jest to możliwe. Młodzież, która w tym dniu przyjdzie do szkoły, będzie miała zapewnioną opiekę, poprzez zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w świetlicy szkolnej. Prosimy Państwa również o zapoznanie się z treścią listu wystosowanego do rodziców i opiekunów przez Związek Nauczycielstwa Polskiego, który jest organizatorem akcji strajkowej.

Dyrektor Gimnazjum im. C. K. Norwida 

Ewa Warabida

Załącznik