Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniach  12.05.2017 - 15.05.2017 czterdziestu uczniów Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku wraz z opiekunami panią B. Krzeszewską, panią R. Popis i panem B. Kujawskim przebywali w Ośrodku Wypoczynkowym „Kulka” na Mazurach. Pobyt obfitował w liczne atrakcje. Uczniowie brali udział w zajęciach sportowych prowadzonych przez animatorów ośrodka. Dużą popularnością cieszyły się kajaki, quady, ścianka wspinaczkowa, strzelnica paintballowa, bombowa gra. Łącznie w ciągu czterech dni uczestnicy wzięli udział w czternastu zabawach. Pobyt na zielonej szkole dostarczył uczniom nowych wrażeń, doświadczeń i pozytywnych przeżyć. Czas minął bardzo szybko, ciężko było nam wyjeżdżać i wracać do Bielska.