Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 23 czerwca 2017 roku  w naszym Gimnazjum o godzinie 9.00 miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Program słowno - muzyczny przygotowali uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami: p. Agnieszką Sieradzką,p. Renatą Maszenda, p.Mariuszem Niedbała oraz p.Bogdanem Kujawskim. Uczniowie klas trzecich rozpoczęli program artystyczny od zatańczenia uroczystego poloneza pod opieką pani Alicji Wojtunik. Następnie wraz z panią Dyrektor powitali przybyłych gości : Radę Pedagogiczną, Przedstawicieli Gminy, Obsługę oraz Rodziców. Mottem uroczystości były słowa „Przez ile dróg musi przejść każdy z nas, by mógł człowiekiem się stać”. Dekorację przygotowała pani Renata Maszenda wraz z uczennicami klasy IIIc. Za oprawę muzyczną odpowiadał pan Jarosław Miszewski. Uczennica klasy IIIa Zofia Sowińska przepięknie wykonała utwory muzyczne pt. "Nie żałuję” E. Geperd oraz „To co mam” Anny Jantar. Uczeń klasy IId Dominik Perka zaśpiewał utwór Z. Wodeckiego pt. „Lubię wracać tam gdzie byłem”. Program artystyczny prowadzili uczniowie klasy IIId Julia Gapińska oraz Kacper Kotarski. Wiersze recytowali reprezentanci wszystkich klas III a-d. Wójt Gminy Bielsk  uroczyście wręczył Nagrody Wójta uczniom za wysokie wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe. Pani Dyrektor Ewa Warabida wręczyła uczniom nagrody książkowe, przedstawiła nazwiska uczniów z najlepszymi wynikami egzaminu gimnazjalnego, wręczyła poszczególnym rodzicom uroczyste Listy Gratulacyjne.

Uczniowie klas trzecich pożegnali wszystkich nauczycieli wręczając im symboliczne kwiaty. W tym roku szkolnym Gimnazjum ukończyło 66 uczniów.

Fotogaleria zakończenia klas trzecich.