Dnia 29 września 2017 roku na hali sportowej Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka, organizowana przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców. Tradycyjnie pierwsza dyskoteka szkolna w każdym roku jest związana z Dniem Chłopaka. Impreza została przeprowadzona przez profesjonalnego DJ-a. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili przy dzwiękach dobrej muzyki. Dyskoteka to wspaniała okazja do zrelaksowania się i integracji wszystkich uczniów szkoły.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Żaneta Reszczyńska