Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 28.11.2017r. w Słupnie rozegrany został Finał Powiatu w Koszykówce Dziewcząt. Udział w nim wzięły najlepsze drużyny z poszczególnych rejonów powiatu płockiego ziemskiego - SP w Łęgu Probostwie, Gimnazjum w Bielsku, SP w Łącku, SP w Gąbinie, SP w Bulkowie i SP w Słupnie. Pierwsza faza grupowa w systemie "każdy z każdym" wyłoniła cztery najlepsze drużyny. Grupa A: Bulkowo i Bielsk, grupa B: Łęg i Słupno. Druga faza to system pucharowy, który wyłonił finalistów. O miejsce 5. grał Łąck i Gąbin, natomiast Bulkowo i Bielsk walczyły o miejsce 3., reprezentacja Słupna i Łęga o miejsce I (pobierz)