Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Tradycje Wielkanocne”

ROZSTRZYGNIĘTY !!!

W XVI edycji konkursu organizowanego przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki wzięło udział 6 uczniów naszego gimnazjum: Wiktoria Godlewska IIb, Kinga Baranowska IIb, Michał Wojtunik IIb, Dominika Dymek IIIb, Adrianna Bilicka IIIb, Aleksandra Chrobot IIIa. Cele konkursu:

Popularyzacja wiedzy o zwyczajach i obrzędach związanych ze Świętami Wielkiej Nocy.

  • Upowszechnianie regionalnych zwyczajów wielkanocnych.
  • Doskonalenie umiejętności i warsztatu plastycznego.
  • Prezentacja możliwości twórczych dzieci i młodzieży. 

Dnia 23 marca 2018 r. w siedzibie Urzędu Miasta w Płocku odbyło się podsumowanie konkursu.

 Prace naszych uczniów zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej. Wszystkie prace przekazane zostaną na akcję charytatywną, wspomagającą leczenie chorego ucznia z jednej z płockich szkół.

Nauczyciel przygotowujący uczniów do konkursu: Alicja Wojtunik