Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez L.O. im. Wł. Jagiełły w Płocku dla uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych z powiatu płockiego i okolic.
Pierwszy etap konkursu  odbył się 12 lutego 2018 roku. Wzięło w nim udział 9 uczniów klas trzecich.
Do drugiego etapu zakwalifikowały się Opolska Anna z kl IIIB i Józefowicz Arlena z kl IIIA. Łącznie  w pierwszym etapie konkursu brało udział 299 uczniów z 25 szkół gimnazjalnych powiatu płockiego. Do  drugiego etapu zakwalifikowało się 64 uczniów. Drugi etap konkursu odbył się 12 marca. W finale wzięło udział 58 uczniów.

Opolska Anna zajęła 10 miejsce uzyskując 47 pkt a Józefowicz Arlena 21 miejsce uzyskując 41,5 pkt. Gratulujemy!

Renata Maszenda