Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum zorganizowany przez  Katolickie Liceum Ogólnokształcące – Płock 2018. W konkursie wzięło udział 35 uczniów z Płocka i okolic. Z  naszego gimnazjum wzięły udział 4 uczennice. Konkurs odbył się 22 marca 2018r. Maksymalna liczba punktów z testu leksykalno- gramatycznego i słuchania wynosiła 40 pkt.

Wyniki:

Józefowicz Arlena z kl IIIA uzyskała 34pkt i zajęła II miejsce.
Chrobot  Aleksandra z kl lIIA – 28pkt( VI miejsce).
Wąsik Weronika z kl IIIA – 24pkt( X miejsce).
Jędrzejewska Zuzanna z kl IIIA -20 pkt( XIII miejsce).
Wręczenie nagród dla zdobywców trzech pierwszych miejsc odbyło się 14 kwietnia podczas Dni Otwartych Drzwi w Szkołach Katolickich w Płocku.

Gratulujemy!
Renata Maszenda