Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Uczniowie oraz Rodzice!
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września o godzinie 9:00 w hali sportowej. Zostaną wtedy Wam przekazane wszelkie informacje dotyczące organizacji roku szkolnego i innych ważnych dziedzin z życia szkoły.
Po uroczystości należy udać się do sal lekcyjnych i przywitać się z wychowawcami.


Klasa IIIa - wychowawca p. Bogdan Kujawski s. 67
Klasa IIIb – wychowawca p. Katarzyna Dziecioł s. 49
Klasa IIIc - wychowawca p. Jacek Radecki s. 61
Klasa IIId – wychowawca p. Marlena Godlewska s. 59

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!