Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Znalezione obrazy dla zapytania dzień edukacji narodowej

Dnia 11 października 2018 roku w Gimnazjum im. C. K. Norwida odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta polskiej oświaty. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, nauczyciele i emerytowani pracownicy szkoły.

Na wstępie pani dyrektor Ewa Warabida podziękowała nauczycielom i pracownikom naszej placówki za włożony trud wychowania młodzieży oraz złożyła  życzenia. Przygotowany przez uczniów program poświęcony był nauczycielom i pracownikom obsługi oraz administracji naszej szkoły. Młodzież przedstawiła wybrane typy nauczycieli, uczniów, zaprezentowała krótki skecz i  złożyła życzenia. Na koniec uczniowie wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami oraz słodkości. Po występie głos zabrał Wójt Gminy Bielsk Józef Jerzy Rozkosz oraz ksiądz Józef Różański. Akademię przygotował Samorząd Uczniowski pod opieką pani Żanety Reszczyńskiej i Moniki Cichaczewskiej.  Uroczystość uświetnił chór szkolny pod kierunkiem pana Jarosława Miszewskiego.Dziękujemy rodzicom, uczniom i nauczycielom, którzy uczestniczyli w tej akademii, a także przybyłym gościom.