Szanowni Państwo!

Dziękuję wszystkim za informacje zwrotne, które od Państwa otrzymałam na zebraniu.

Na chwilę obecną mogę poinformować, że w przypadku ewentualnego strajku od poniedziałku, 8 kwietnia 2019r. szkoła może zapewnić młodzieży tylko zajęcia opiekuńcze, a nie dydaktyczne w godzinach od 7:00 do 15:00.

Ponadto informuje, iż nie będę dysponowała kadrą pedagogiczną, która mogłaby stanowić opiekę nad grupami uczniów.

Zgodnie z przekazywanymi Państwu informacjami na zebraniu rodziców informuje, że jestem w trakcie ustaleń planu B.

Ponadto, w szkole został powołany Komitet Strajkowy. Jednak w tej chwili nikt nie ma wiedzy czy strajk się odbędzie. Pewnie przekonamy się o tym w poniedziałek rano.

Proszę również Państwa o śledzenie informacji w mediach i na naszej stronie.

Jeśli nie dojdzie do strajku od 8 kwietnia zajęcia dydaktyczne zgodnie z planem.

Ewa Warabida

Dyrektor Gimnazjum im. C. K. Norwida