Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

13 grudnia w naszym Gimnazjum odbył się spektakl profilaktyczny pod wymownym tytułem „ Zanim będzie za późno”. Wielkim atutem tego przedstawienia była gra naszych uczniów, którzy przygotowywali się do niego od wielu tygodni. Widzowie obserwowali poruszane problemy z dwóch perspektyw – rodziców oraz nastolatków. Bohaterowie musieli zmierzyć się z problemami dorastania, uzależnienia od Internetu, negatywnym wpływem współczesnego świata. Spektakl pokazywał również jak wielkie znaczenie w życiu każdego człowieka ma prawdziwa przyjaźń, miłość i przebaczenie, pokazywał niełatwą rolę rodzica i problemy nastoletnich dzieci, z którymi musi się zmierzyć. Spektakl obejrzeli wszyscy uczniowie naszego Gimnazjum oraz grupa uczniów z gimnazjum w Ciachcinie. W styczniu będą mogli go obejrzeć rodzice. Naprawdę warto!