Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

    Dnia 30 października 2014 roku na hali sportowej  Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku odbyła się dyskoteka szkolna, z okazji Dnia Chłopaka. Był to dobry czas, aby uczniowie z klas pierwszych zintegrowali się ze społecznością szkoły. W imprezie wzięli udział uczniowie naszej szkoły ze wszystkich klas. Inicjatorem imprezy był Samorząd Uczniowski.  Impreza prowadzona była profesjonalnie przez DJ-a. Zabawa rozpoczynała się o godzinie 12:00 i trwała do 15:30. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele, którzy poświęcili swój czas by dopilnować porządku.

 

Ż. Reszczyńska

J. Radecki