Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Siódme Targi Edukacyjne już za nami! Odwiedziło nas 21 szkół średnich z Płocka i Sierpca a w tym licea ogólnokształcące, technika i szkoły zawodowe, oferujące rekordową liczbę różnych profili kształcenia. Na zaproszenie odpowiedziało także 6 okolicznych Gimnazjów m.in. szkoły z Ciachcina, Łęga, Blichowa, Proboszczewic, Gozdowa i Radzanowa. Stoiska wystawców odwiedziło łącznie blisko 300 gimnazjalistów. Trzeba przyznać, że było co oglądać, bo szkoły średnie dołożyły wszelkich starań, aby zaprezentować to, co mają najlepszego. Można było podziwiać pokazy sprawności, pokaz sztuki kelnerskiej, zabiegi fryzjerskie, prace artystyczne, rękodzieła, sztukę dekorowania stołów i wnętrz. Można było zobaczyć i poczuć specyfikę poszczególnych zawodów, a niektórzy próbowali nawet swoich sił przymierzając się do różnych zadań. Z pewnością każdy mógł znaleźć coś dla siebie

           

Miło nam było również gościć tych, którzy od siedmiu lat wspierają nasze wysiłki: Wójta Gminy Bielsk p. Józefa Jerzego Rozkosza, Sekretarz Gminy Bielsk p. Krystynę Chybę oraz innych Gości m.in. Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy p. Małgorzatę Bombalicką oraz Dyrektora Urzędu Marszałkowskiego Delegatury w Płocku  p. Michała Twardego.

             Teraz naszym gimnazjalistom pozostało już tylko zadbać o dobre wyniki na egzaminie gimnazjalnym i świadectwie! A potem… Witaj nowa szkoło:)