Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 4 maja 2015 roku odbyła się w gimnazjum akademia z akazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Akademię przygotowali nauczyciele: p. Agnieszka Sieradzka, P. Cecylia Kraśniewska oraz p. Jacek Radecki. Dekorację wykonała pani Marta Rakowska. Za oprawę muzyczną odpowiadał p. J. Miszewski. W akademii brała udział klasa Id, która po raz pierwszy wystąpiła przed gimnazjalną publicznością. Akademię rozpoczął p.o. dyrektora szkoły p. Mariusz Niedbała, który przybliżył młodzieży fakty dotyczące święta narodowego.

Uczeń klasy IIa - Jakub Olszewski przygotował również wspaniałą prezentację multimedialną dotyczącą Konstytucji 3 Maja.