Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczą w konkursie "Fair Play Bank Geneza". Organizatorem konkursu jest SGB-Bank Spółka Akcyjna. Konkurs trwa od 7 października2013 roku do 19 listopada 2013 roku. Uczestnikami konkursu mogą być osoby, które ukończyły 13 lat życia, a nie ukończyły 20 lat.  Udział w konkursie polega na rywalizacji Uczestników w grze w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Gra stanowi internetową grę ekonomiczną, w której Uczestnik zarządza wirtualnym bankiem. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej: www.sgbgra.pl. Szkolnym opiekunem konkursu jest nauczyciel informatyki p. Mariusz Niedbała.